Son Dakika Haberi! Fenerbahçe’de Erol Bulut’un geleceği ne olacak? Futbolcular iletişim sıkıntısından şikayetçi…

Sevdiğin Haberi Paylaş

Fenerbahçe’den son dakika haberleri üst üste geliyor! Samandıra’da sıcak saatler yaşanıyor. Futbolcuların Erol Bulut ile ilgili iletişim sorunundan söz ettikleri arada bir mesafenin olduğu gelen bilgiler arasında. Yönetim ile Erol Bulut arasındaki kopukluğa çözüm aranıyor. A Spor yayınına bağlanan Fenerbahçe muhabiri Ahmet Selim Kul, dikkat çekici bilgiler paylaştı. Bu kadronun hücum oyunu oynamasına yönelik beklentilerin olduğunun altını çizen Kul, İrfan Can hakkında da müjdeyi verdi. İşte son dakika haberinin detayları…

A Spor canlı yayınına bağlanan Ahmet Selim Kul, Fenerbahçe ile ilgili son dakika gelişmelerini aktardı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Emre Belözoğlu’nun Samandıra’da futbolcularla görüştüğünü vurgulayan Ahmet Selim Kul, sezon başından beri sarı lacivertlilerde her şeyin yüz yüze konuşulduğunu gelecek hakkında da yine yüz yüze konuşmalar, değerlendirmeler yapılacağını aktardı. Oyuncuların Erol Bulut ile iletişim sorunu yaşadığı da gelen bilgiler arasında. Son dakika haberinin ayrıntıları geliyor!

SON DAKİKA: FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ VE EMRE BELÖZOĞLU OYUNCULARLA GÖRÜŞTÜ!
Fenerbahçe’de futbolcular, Erol Bulut ile aralarında bir iletişim sorunu olduğunu yönetime iletti. Fenerbahçe kadrosunun hücum oyunu oynaması gerektiğini düşünen yönetim süreci takip ediyor. Luis Gustavo ve İrfan Can Kahveci Trabzonspor maçında oynayacak mı?

Başkan Ali Koç ve Emre Belözoğlu oyuncularla görüşmeler yaptı. Yönetim ile Erol Bulut arasındaki kopukluğa çözüm aranıyor.

İşte A Spor’a bağlanan Ahmet Selim Kul’un açıklamaları!

‘Futbolcular tarafından dile getirilen bir iletişim sorunu var. Futbolcularla Erol Bulut arasında bir mesafe olduğunu söyleyebiliriz. Fenerbahçe’de sonuçlardan bağımsız olan birliktelik henüz oluşamadı. Göztepe maçından sonra bazı futbolcularla görüşmeler yapıldı. Bu görüşmelerde Erol Bulut ile ilgili iletişim sorunları dile getirildi.’

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir