Son dakika haberi: Bakan Ziya Selçuk duyurdu! Tüm Türkiye’de yaygınlaştırılacak…

Sevdiğin Haberi Paylaş

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan son dakika canlı sınıf açıklaması geldi. Bakan Selçuk sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada canlı sınıf uygulamasını Türkiye genelinde yaygınlaştıracaklarını açıkladı. Bakan Selçuk paylaşımında bedensel engelli 9 yaşındaki Duru Karakurt’un, evinden sınıfına görüntülü bağlandığı sıradaki fotoğrafına yer verdi. Bakan Selçuk dün de uzaktan eğitim, yüz yüze eğitim, okulların kapanması ve yaz tatili gibi konulardan çok önemli açıklamalarda bulunmuştu. İşte son dakika haberinin detayları…

Son dakika haberi… Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan flaş bir paylaşım geldi. Bakan Selçuk canlı sınıf uygulamasını, Türkiye genelinde yaygınlaştıracaklarını bildirdi. Selçuk paylaşımında bedensel engelli Duru Karakurt’un evinden sınıfına bağlandığı fotoğrafına yer vererek, “Bu mutluluğu görüp de paylaşmamak mümkün mü?” dedi.

Bakan Selçuk sosyal medya hesabındaki paylaşımında, Giresun’un Piraziz ilçesinde, bedensel engelli 9 yaşındaki Duru Karakurt’un, evinden sınıfına görüntülü bağlandığı sıradaki fotoğrafına yer verdi.

TÜM TÜRKİYE’DE YAYGINLAŞTIRACAĞIZ

Selçuk, “Bu mutluluğu görüp de paylaşmamak mümkün mü? Sağlık koşulları nedeniyle evinde olan Duru kuzumu, öğretmenine ve arkadaşlarına kavuşturan Giresun Piraziz Eren Ömer Hekim İlkokulu’ndaki meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Canlı sınıf uygulamamızı yakında tüm ülkeye yaygınlaştırıyoruz.” ifadesini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir