İstanbul’da kar tatili olacak mı?

Ülke genelinde soğuk hava dalgası etkisini artırdı. İstanbul’da kar belirli aralıklarla yağmaya devam ediyor. Meteoroloji tahminlerine göre 7 Şubat Salı günü İstanbul’da gün boyu kar yağışı bekleniyor. Gözler 7 Şubat 2023 Salı günü İstanbul’da okul var mı yok mu sorusuna çevrildi. Kar yağışı ve fırtına tahminlerinin yapıldığı Megakent’te öğrenciler yarın İstanbul’da okullar tatil mi sorusunun yanıtını sorgulamaya başladı. İşte İstanbul’da kar tatili ile ilgili detaylar…

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: Toplam 1541 hayatını kaybeden vatandaşımız var

  • İstanbul okullar tatil mi? BAKAN ÖZER AÇIKLADI: 7 Şubat 2023 yarın İstanbul'da okul var mı, yok mu ve kar tatili oldu mu?
  • İstanbul’da kar yağışı bazı noktalarda kendini göstermeye devam ediyor. Soğuk hava dalgasının etkisini arttırmasıyla gözler İstanbul’da okulların durumuna çevrildi. Valilik’ten gelen açıklamalar beklenirken İstanbul’da yarın okulların tatil edilip edilmediği sorgulanıyor. İşte 7 Şubat 2023 Salı İstanbul’da okullarda kar tatili ile ilgili detaylar…
  • 7 ŞUBAT 2023 SALI İSTANBUL’DA KAR TATİLİ OLUR MU? 
  • Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer “Tüm Türkiye’de okullarımızı 13 Şubat’a kadar 1 hafta tatil ediyoruz.” açıklamasında bulundu.
  • DEPREM OLAN İLLERDE OKULLAR TATİL Mİ?  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer: “Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman ve Malatya illerimizde bugün itibarıyla eğitim öğretime 2 hafta ara veriyoruz.” ifadelerini kullandı.
  • İstanbul okullar tatil mi? BAKAN ÖZER AÇIKLADI: 7 Şubat 2023 yarın İstanbul'da okul var mı, yok mu ve kar tatili oldu mu?
  • Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamada 4 ilde eğitime 2 hafta, 6 ilde de eğitime 1’er hafta ara verildiğini duyurdu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir