MHP’li Özdemir, Habertürk ve Show TV üzerinden Ciner Grubu’nu hedef aldı

MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Maraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin yıkıma neden olduğu kentlerde deprem yayınları nedeniyle Habertürk ve Show TV üzerinden Ciner Grubu’nu hedef alarak “Kimin figüranısınız? Bu sinsilik ve rezillik artık tahammül boyutunu iyice aşmıştır” dedi.

MHP Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, Habertürk ve Show TV’nin deprem bölgesinde yaptığı yayınlar üzerinden Ciner Grubu’nu hedef aldı.

Özdemir, paylaşımında İletişim Başkanlığı’nı ve Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nu (RTÜK) etiketleyerek “Kimin figüranısınız? Bu sinsilik ve rezillik artık tahammül boyutunu iyice aşmıştır” ifadelerine yer verdi.

Özdemir paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Ciner grubu, Habertürk ve Show Tv üzerinden yapılan yayınlarla nereye varmak istiyor? Afet karşısında verilen gayretleri yok saymak ve sergilenen üstün mücadeleyi gölgelemekle elinize ne geçecek? Kimin figüranısınız? Bu sinsilik ve rezillik artık tahammül boyutunu iyice aşmıştır.

Deprem öncesi “karne hediyesi et alındı” yalanıyla rezilliğin daniskasını yapanlar, şimdi de benzer bir tutumla enkaz altındaki yaralılarımızın kurtarılması ile ilgili senaryo yazarak kirli bir oyun oynuyor. Yaptığınız artık yeter! Habis işlerinizi can mücadelemize bulaştırmayın

Televizyon yayıncılığı kisvesi altında milli dayanışmaya ve afetle mücadeleye zarar verip, dezenformasyon yapanlara karşı hukuk ve ilgili kurumlar gereğini vakit kaybetmeksizin yerine getirmelidir”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir